Zespół "Duo-Bis" powstał w 1997 roku zainspirowany urokiem i klimatem uroczystości weselnych co jest głównych atutem działalności. Kapela umila czas również na innych imprezach, takich jak zabawy karnawałowe, dancingi, urodziny, przyjęcia okolicznościowe itp., zawsze ciesząc się dużym aplauzem publiczności i uznaniem krytyki.

Zespół gra w składzie dwuosobowym, Zbigniew (wokal, wodzirej) oraz Sławomir (wokal, klawisze). Założycielem był Zbigniew, który swoją działalność muzyczną związaną m.in. z uroczystościami weselnymi rozpoczął już ponad 30 lat temu grywając z różnymi umuzykalnionymi artystami. Kapela dysponuje bogatym repertuarem, na który składa się wszystko co dobre, stare i najnowsze, doskonałe na wesele, bal, studniówkę lub inną imprezę rozrywkową. Są to utwory z klimatów muzyki włoskiej, coś z dobrego polskiego rocka poprzez muzykę biesiadną, disco,   a kończąc na nowościach emitowanych w mediach i utworach instrumentalnych.

Zespół gwarantuje niesamowitą, wspaniałą i przede wszystkim niezapomnianą zabawę zapewniającą bogatą oprawę muzyczną, a w przypadku uroczystości weselnych dodatkowym atutem jest organizowanie zróżnicowanych zabaw i konkursów.


Copyright by ART-COMP '2010